Pad Twoje dochody Testowanie gier wideo

Idealna praca dla pasjonatów gier wideo? Zarabiać jako tester gier domowych? To brzmi świetnie! Doświadczony gracz może to wszystko zrobić z domu. Świetną dojazdem jest to, co dostaje osoba, gdy praca z domu. Proszę przeczytać recenzję gruntu testowego dla graczy, aby uzyskać więcej …

Idealna praca dla pasjonatów gier wideo? Zarabiać jako tester gier domowych? To brzmi świetnie! Doświadczony gracz może to wszystko zrobić z domu. Świetną dojazdem jest to, co dostaje osoba, gdy praca z domu.

Wielu graczy wideo jest przekonanych, że bycie testerem gier wideo w domu nie jest możliwe. Obie te grupy są całkowicie błędne. Firmy zajmujące się grami w rzeczywistości zatrudniają większość testerów gier, ale jest ich sporo, którzy pracują w domu.

Wziąłem udział w rekrutacji na testera gier

Konieczne są szeroko zakrojone badania, aby znaleźć idealną pracę w domu. Można go znaleźć, ale musisz mieć cierpliwość. Masz większą szansę na uzyskanie pracy biurowej dla firmy zajmującej się grami, niż dostaniesz pracę w domu testera gier. Dobra ekonomia oznacza, że ​​potrzebnych jest więcej domowych zadań testerów gier. Praca domowego testera gier jest poza oknem, gdy ekonomia nurkuje. Testerzy gier wideo pozostają popytem, ​​choć powolna gospodarka może oznaczać mniej okazji. Reakcje firm produkujących gry na sytuację ekonomiczną były bardzo zróżnicowane.

Trendy pokazują, że testerowi w domu przypisuje się więcej pracy niż w biurach. Domowe testery są używane w jak największym stopniu przez firmy produkujące gry. Terminy muszą być dotrzymane. Jeśli masz za dużo pracy lub nie planujesz swoich dni we właściwy sposób, nie spełnisz ich i prawdopodobnie stracisz wiarygodność w branży. w domu testerzy gier powinni spodziewać się, że wykonają dużo pracy dla firmy produkującej gry.

Zaletą testerów pracujących w biurach jest to, że jako tester domowy możesz zachować grę po zakończeniu testów. Zapaleni gracze wkraczają do nieba z tą korzyścią. Firmy oferujące gry mogą również pozwolić ci zachować testowaną grę lub wysłać ci bezpłatną kopię, gdy jest ona całkowicie ukończona. W obu przypadkach jest to przyzwoita zachęta. Otrzymasz darmową grę, a także otrzymasz wypłatę za swój wysiłek.

Jak zostać testerem gier?

Jeśli zagłębisz się w te strony, znajdziesz listę zadań testerów gier, które można wykonać w domu. Można tam również znaleźć pomoc w ubieganiu się o różne prace. Wiedz, w co się pakujesz. Zbadaj każdą witrynę i poczytaj o niej. Poszukaj sprawdzonych osiągnięć wśród testerów gier. Reputację najlepiej znaleźć, pytając innych o opinie. Wybierz dobrą stronę, która jest zgodna z prawem, a możesz być na dobrej drodze do zostania testerem gier w domu.

Te prace nie tylko spadają na twoje kolana. Trzeba na nie zapracować, ale są tego warte. Zarejestruj się jako tester gier, a otrzymasz wynagrodzenie za granie w darmowe gry podczas pracy z domu.