Szalony gracz runescape

Humza Bajwa jest studentem Uniwersytetu Fordham w Nowym Jorku. Na początku chce wykorzystać podrobioną gotówkę w kopercie, aby zawierać transakcje ze swoimi dwoma kolegami z klasy: Davidem Emanim i Jonathanem Doklerem. Niestety podczas transakcji Emani rzuciła okiem na gotówkę i okazała się fałszywa. „Nie rób tego, wygląda na fałszywe”, a potem zaczynają się kłócić. Wreszcie, dwaj faceci muszą wysłać do Bajwa swoją ogromną ilość złota runescape, ponieważ grozi im śmierć.

Chociaż broń nie jest prawdziwą bronią, a zdobyte złoto runescape to wirtualny towar, Bajwa został ostatecznie aresztowany przez policję i oskarżony o napad na 2 poziom i kradzież. Jeśli te dwa rachunki zostaną zatwierdzone, Bajwa może zostać skazany na 15 lat więzienia.

Wikiprojekt:Gry komputerowe

To źle! W rzeczywistości znamy wiele wad grania w gry, szczególnie dla nastolatków. Ta historia jest tylko prostym przykładem uzależnienia od gier. W naszym codziennym życiu dzieje się tak wiele złych rzeczy związanych z grami. Czas, abyśmy podjęli działania w celu ograniczenia takich przypadków.

 

Jako nastolatkowie powinniśmy pozytywnie podchodzić do gier. Po pierwsze, mądrze zarządzaj czasem gry: lepiej spędzić najwyżej 1-2 godziny dziennie. Wiem, że runescape jest niesamowity, niesamowity i darmowy, ale jest również czasochłonny. Aby chronić czas nauki i czas snu, dlaczego nie kupić kont Runescape, aby się dobrze bawić? To oszczędza czas, a większość dzieci korzysta ze swoich kieszonkowych, aby uzyskać tanie konta runescape. Wiesz, istnieje tak wiele fajnych kont Runescape do sprzedaży online.

Najlepsze MMO F2P – waszym zdaniem

Po drugie, utrzymuj zdrowie podczas ciągłego grania. Na przykład rób ćwiczenia co godzinę: nadgarstek; iść na spacer; podjąć działania szyi. Co więcej, nie bądź na nogach i nie graj w gry dłużej niż pięć godzin bez przerwy. Podsumowując, odpoczywaj regularnie i jednocześnie zmniejszaj czas grania.

 

Jako rodzice lepiej grać razem z dziećmi, abyś mógł odpowiednio poprowadzić i pomóc dzieciom grać w gry. To kolejna dobra metoda uniknięcia wspomnianej wyżej tragedii. Moim zdaniem bezpłatne treści internetowe uważam, że zajęcia na świeżym powietrzu są znacznie lepsze niż granie.